Moto.net.pl - Nowości ALPINE
   Na stronie znajduje się:
   2723 zdjęc oraz 62 filmĂłw.  


  

      Aktualności
      Galerie
      Tuning
      Cars & Girls
      Dziewczyny
      Tapety na pulpit
      Lowrider
      Car Audio
      Drift
      Zloty
      Modele
      4x4
      Video

      Katalog stron
      Strona główna
      Szukaj
      Linki
      Banery i buttony
      Dla webmasterĂłw
      Redakcja
      Ogłoszenia Dębica


Nowości ALPINE - 2007-03-21 14:10:25

Kaseta odeszła w niepamięć ładnych kilka lat temu. Czy to samo grozi płycie CD? Firma Alpine, znana z wielu innowacyjnych pomysłów zaprezentowała nowe radioodtwarzacze mogące zagrozić pozycji srebrnego krążka!


Za sprawą nowatorskiego rozwiązania umożliwiającego odtwarzanie ulubionej muzyki z popularnego iPod’a, płyta CD może niebawem odejść do lamusa. Jeśli jednak mamy do niej sentyment, standardem w każdej jednostce sterującej jest odtwarzacz płyt MP3 i WMA. Najnowsze produkty Alpine to atrakcyjny design oraz niezmiennie wysoka, japońska jakość.

Modele - CDA-9885R oraz CDA-9883R – to absolutna nowość Alpinie na 2007 rok. Ich wyjątkowość podkreśla łącze Bluetooth, podłączane tak jak i-Pod poprzez złącze Full-Speed. Ponadto nowe modele Alpine posiadają min.: możliwość sterowania z fabrycznego pilota (po zastosowaniu interfejsu), wbudowany wzmacniacz o mocy 4x50W, kontrolę poziomu subwoofera, wyjście na wzmacniacz zewnętrzny, nie wspominając o takich podstawowych funkcjach jak RDS czy automatyczne strojenie stacji. Oczywiście wszystkie radiodtwarzacze CDE oprócz fabrycznie nagranych płyt czytają również płyty CD-R oraz CD-RW, radząc sobie doskonale z plikami MP3. Model CDA-9883R posiada czterokolorowy wyświetlacz, co pozwala na dopasowanie go do prawie każdego koloru podświetlenia deski rozdzielczej auta.
Nowe Radioodtwarzacze z serii CDE jak na produkty Alpine przystało, zadowolą entuzjastów słuchania muzyki w samochodzie oferowanym brzmieniem, które jak wiadomo można polepszyć stosując dodatkowy wzmacniacz. Aby zapewnić jak najlepsze „panowanie” nad dźwiękiem od lat proponowane jest w każdym modelu wyjście na subwoofer z kontrolą poziomu oraz możliwość wyboru częstotliwości regulacji tonów niskich jak i wysokich.

Niezwykle istotną informacją jest to, że KAŻDY z odtwarzaczy Alpine zapewnia pełną, intuicyjną, szybką i bezproblemową obsługę iPod’ów Apple wraz z doładowywaniem ich baterii poprzez łącze iPod Full Speed.


Ceny:
CDE-9883R – 999 zł
CDE-9885R – 1399 zł

Wszystkie modele sprzętu Alpine objęte są 2 letnią gwarancją.

HORN DISTRIBUTION S.A.
Losowa galeria:
Ford Coast to Coast Street Rod


© Copyright 2002 - 2011 by Moto.net.pl