Moto.net.pl - Poborowy Wrangler wystąp!
   Na stronie znajduje się:
   2723 zdjęc oraz 62 filmĂłw.  


  

      Aktualności
      Galerie
      Tuning
      Cars & Girls
      Dziewczyny
      Tapety na pulpit
      Lowrider
      Car Audio
      Drift
      Zloty
      Modele
      4x4
      Video

      Katalog stron
      Strona główna
      Szukaj
      Linki
      Banery i buttony
      Dla webmasterĂłw
      Redakcja
      Ogłoszenia Dębica


Poborowy Wrangler wystąp!Nowy Wrangler J8 zamierza ponownie zrobić karierę w wojsku. Specjalnie zmodyfikowana wersja 5-drzwiowego modelu Unlimited będzie służyła jako pojazd do użytku wojskowego.

Rama samochodu została specjalnie wzmocniona, dzięki czemu samochód jeszcze lepiej poradzi sobie w ciężkim terenie, przez który przewiezie nawet 1339 kilogramów ładunku. Wszystkie osie, hamulce i zawieszenie również zostały poddane kuracji wzmacniającej, co powinno zapewnić im większą wytrzymałość i niezawodność w niesprzyjających warunkach eksploatacji.

Źródłem mocy jest 158-konny, 4-cylindrowy silnik Diesla o pojemności 2.8-litra, który współpracuje z 5-biegową przekładnią automatyczną. Specjalnie skonstruowany układ dolotowy oraz unosząca się nad maską silnika "rurka" pozwalają "nurkować" w wodzie o głębokości dochodzącej do 762mm.
Model J8 dostępny będzie w wersji dwudrzwiowej z powiększoną przestrzenią ładunkową oraz w wersji pięciodrzwiowej z kierownicą po lewej lub po prawej stronie.

Mimo, że Jeep nie jest przeznaczony do walki na pierwszej linii, jego wytrzymała konstrukcja pozwala na zrzucenie go z helikoptera. W tym przypadku, przydatne okażą się uchwyty do mocowania lin.Źródło: Jeep, fot. Jeep, informacja Moto Target

© Copyright 2002 - 2011 by Moto.net.pl